svētdiena, 2011. gada 13. februāris

Kā iet ar šī gada apņemšanās pildīšanu...

Neesmu līdz šim paguvusi atskaitīties par to, kā iet ar mūsu ģimenes šī gada apņemšanos par randiņiem.
Tātad, pirmais mēnesis ir pagājis un pirmie secinājumi izdarīti: 
  • jo laicīgāk pasākumu sāc plānot, jo vieglāk izdomāt un īstenot; 
  • jo vairāk piedomāts pie sīkumiem, jo labāk izdodas aktivitāte un labāka pēcsajūta; 
  • labāk izdarīt kaut šķietami ne pārāk interesantu lietu nekā neko.
Kur bijām un ko darījām?
Vispirms mums kādā svētdienā bija ģimeniska došanās uz mākslas muzejā notiekošo Poikāna gleznu izstādi. Galveno gājiena mērķi kaut cik apskatījām, bet no pārējām ekspozīcijām puika vilka mūs prom. Kā vēlāk pārliecinājāmies- izsalkums pie vainas (līdzi paņēmuši bijām tikai dzeramo). 
Muzeja personāls atsaucīgs un saprotošs. Kasē var norēķināties ar maksājumu karti. Pirms kāda laika lasīju, ka viņiem tagad ir arī istaba jaunajām māmiņām, bet paši nepārliecinājāmies.

Nākošā aktivitāte bija ģimenes ģērboņa plānošana. Atzīšos, ka, pēc garas darba dienas apsēžoties pie tējas glāzes un izdzirdot šo uzdevumu, nebija viegli kaut ko izdomāt, bet, kādu laiku parunājot par un ap, šādas tādas idejas radās, ko vīrs pēc tam arī uzskicēja.

Mēneša pēdējais pasākums bija pāris brīvas stundas dienasgaismā. Aizbraucām uz Vecrīgu, aizgājām beidzot izmēģināt coffeeinn (un secinājām, ka mums tomēr labāk patīk vecais labais coffee nation), pasirojām pa grāmatnīcu (nopirkām gan grāmatas tikai bērnam) un atpakaļceļā ieklīdām burvīgā lina lietu salonā. Tur lina lietās var kārtējo reizi iemīlēties :) Šķietami neko īpašu nedarījām, bet bija gana daudz laika netraucētām sarunām, un tas šoreiz bija galvenais :)

Visapkārt skaļi skan dažāda informācija par Valentīna dienas dāvanām, bet varbūt arī jūs labāk uzdāviniet viens otram labi pavadītu laiku kopā?

Nav komentāru: