piektdiena, 2012. gada 2. marts

Ērta informācijas glabāšana

Šoreiz gribu ar jums padalīties informācijā, par to, kā ērti glabāt dažādu informāciju. Jau kādu laiku lietoju un esmu apmierināta, tāpēc iesaku arī jums izmēģināt evernote.com.
Evernote ļauj saglabāt savas idejas, noskatītas bildes un dažāda veida failus ērti pieejamā formā (izveidojot sadaļas sev ērtā veidā), un ērti pieejamus - gan no parastā datora, gan āboļdatora, no androīdiem, aifoniem, blekberijiem un citiem gudrajiem telefoniem.
Vienkāršotā veidā to varētu saukt par ērtu virtuālo piezīmju blociņu.
Ko es glabāju? 
Pirmkārt receptes, kurām ērti varu piekļūt arī telefonā, līdz ar to nav nepieciešams lieki tērēt papīru drukājot vai nest uz virtuvi datoru. 
Otrkārt, interesantu dizaina lietu saglabāšanai, lai nepieciešamības gadījumā varu pasmelties iedvesmu.
Treškārt: savus rokdarbu plānus. Bez tekstuālā plāna ērti varu pielikt gan bildes, gan failus, kas nepieciešami darba gaitā.
Ar šīm savām piezīmēm var arī viegli dalīties ar citiem, izmantojot gan e-pastu, facebook un twitter, gan vienkārši lietojot attiecīgās piezīmes saiti (padarot piezīmi publisku).
Piezīmēs pieejamas arī pamata teksta rediģēšanas funkcijas ērtākai lietošanai.
Tās ir tikai pamatlietas, ko lietoju, bet visu laiku Evernote komanda attīsta kaut ko jaunu, piemēram, var piedalīties 30 dienu fitnesa izaicinājumā. 
Izmēģiniet un pastāstiet, kā patika!
Varbūt ir kāds cits vēl ērtāks rīks?

Nav komentāru: