otrdiena, 2012. gada 17. aprīlis

Izmēģinu iepirkšanos internetā: pārtika no e-maximas

Dienā, kad pēkšņi saslima bērns un bija sajūta, ka mājās nav ko ēst, nolēmu izmēģināt pārtikas un ikdienas preču iegādi jaunajā maximas e-veikalā.
Mani subjektīvie iemesli, kas pamudināja uz šo soli: tuvumā ir tikai mazi veikaliņi, kur ne visu var dabūt, dzīvojam 5.stāvā bez lifta + puncī  esošā mazā radība, kuras dēļ vairs īpaši smagumus nenēsāju. Jā un jautājums, vai man pienesīs uz 5.stāvu bija pirmais, ko es noskaidroju, pirms iepirkos :)
  • E-maximas veikalā kopumā ņemot ir diezgan plašs preču klāsts, iespējams viss, ko var dabūt veikalos vai tuvu tam.
  • Iepirkties ir izdevīgi virs 30Ls, jo tad ir bezmaksas piegāde. Ja prece tiek iegādāta Ls 20.00-29.99 robežās, piegādes maksa ir Ls 2.99, bet, ja pērc vēl mazāk - Ls 4.99. Apmaksa ar Swedbank un SEB bankas internetbankām.
  • Cik sapratu, tad ātrākais piegādes darba laiks ir nākošā diena, aptuveno piegādes laiku (2 stundu intervālu), var klients pats izvēlēties. Man gan izvēlētajā laikā nepiegādāja, bet tūlīt kā laiks bija iztecējis piezvanīja un ļoti atvainojās, ka laikā nevarēja piegādāt, varot tikai pēc kādas pusstundas. Atbrauca beigās pēc vairāk kā pusstundas, bet manā gadījumā tas nebija tik būtiski.
  • Pamatā pirku ilgtermiņa un smagas lietas - putraimus, dārzeņus, dzeramo ūdeni, mērces, saimniecības preces u.tml.
  • Paņēmu dārzeņus: visi bija labas kvalitātes, svars - nedaudz mazāks kā iepirkuma grozā biju norādījusi (tas uzrādās arī rēķinā). 
  • Arī piena produkti bija svaigi un ar gana ilgu uzglabāšanas termiņu. 
  • Augļus sabaidījos ņemt - prasījās klātienē izvēlēties, bet nākošreiz iespējams pamēģināšu
  • Preces var meklēt gan preču kategorijās, gan ievadot meklētājā.
  • Manu iepirkšanos gan nedaudz apgrūtināja tas, ka maxima nav mans ikdienas veikals un nepārzinu tur pārstāvēto zīmolu kvalitāti. Un tā arī nesapratu, vai kukurūzas putraimi maximā vispār nav pieejami, vai tikai e-maximā.
Diezgan samulsu, kad manus milzīgos iepirkumus augšā uznesa sieviete, bet ar dzimumu līdztiesību Latvijā viss kārtībā :)
Pie plusiem noteikti var minēt laika ietaupīšanu un to, ka Tev nav vienā piegājienā jāatceras viss, ko gribēji/vajadzēja nopirkt un Tev nav pirkums jāatgādā uz mājokli.

Mans vērtējums: izdevīgi veikt lielos iepirkumus kādam laika uz priekšu vai kādam lielākam pasākumam.
Te arī Madaras pieredze ar iepirkšanos e-maximā

1 komentārs:

Elīna teica...

arī 2. pirkuma reizē, pasūtījumu man piegādā tā pati sieviete. Šoreiz viņa pajautā, vai mājās nav kāds, kas varētu palīdzēt uznest visu.