ceturtdiena, 2012. gada 20. septembris

Tamborēta sedziņa mazulim

Nezinu, ar ko tas īsti saistīts, bet, gaidot bērniņu, sievietes bieži vien pievēršas rokdarbiem. Patiesībā interesants fenomens, par kuru varētu parunāt atsevišķi. Tā arī es, gaidot savu jaunāko atvasi, ieraudzīju blogā delia creates skaistu tamborētu sedziņu mazulim un izdomāju, ka arī gribu pati tādu uztamborēt savam mazulim. Būtiska piezīme: ar tamborēšanu nebūt neesmu uz Tu, patiesībā mājturībā mani regulāri izglāba jaukā klasesbiedrene Līga, kurai tamborēšana nebija ķīnas ābece
Iegādājos speciāli zīdaiņiem ieteikto dziju, tamboradatu, apbruņojos ar pacietību un tapa šī reljefainā un elastīgā sedziņa.
Lai gan parasti priekšroku dodu pamācību lasīšanai, šoreiz par piemērotāko veidu tamborraksta apgūšana atzinu šo video.
Par sedziņas punktu uz i izvēlējos uztaisīt viegli uztamborējamas puķītes (video pamācība pieejama šeit).

4 komentāri:

Sixspārne teica...

Burvīga debeszilas krāsas sedziņa! :) Mazuļa skatiens saka, ka viņam arī tā patīk. :)

Elīnas brīvlaiks teica...

laikam jau ir gan labs tas tonis, kad pirku, tad gribējās gaišāku gan un nedaudz papukojos - kāpēc dzijām nav tāda toņu izvēle kā izšūšanas diegiem :)

Anonīms teica...

Kur pirkat tadu dziju? Bernu dzijas parasti ir loti planinas, cik saprotu si ir visnotal bieza. Ar kada numura adatu tas darbins ir taisits? izskatas loti smuki. ;)

Elīnas brīvlaiks teica...

Dziju pirku veikalā Adele (ja nejaucu nosaukumu) uz Ģertrūdes ielas. Pirku tādu, kā ieteica pārdevēja. Jāpiebilst gan, ka, lai arī dzija īpaši bērniem piemērota esot, sedziņa sviedrēja