otrdiena, 2013. gada 2. aprīlis

Ar bērnu pagatavojami Lieldienu rotājumi

Pēdējās 2 nedēļas bija notikumiem bagātas, tāpēc arī es te klusēju. Bet tā kā daudzi manu blogu atraduši, meklējot idejas Lieldienu rotājumus, ielikšu kādas idejas no mūsu Lieldienām. Tā kā mājās ir bez sprīža 4gadnieks, tad cenšos viņu iesaistīt šādos darbiņos. Un cenšos rotājumus taisīt iespējami vienkārši pagatavojamus un pēc iespējas izmantojot jau esošos resursus. Sanāk lēti un viegli paveicams arī darbojoties kopā ar bērnu.
Lieldienu vainags tapa izmantojot pirms daudziem gadiem veikalā iegādāto salmu vainaga pamatni un 2 pleķainus t-kreklus. 2 kreklus sagriezu garās strēmelēs (ar domu jau par nākošo pielietojumu) un pamīšus sasēju ap vainagu.

Salasam pastaigas laikā zariņus (pie viena secināju, ka Ziedoņdārzā var iet lasīt arī čiekurus), izgriežolas formas no papīra, apzīmē tās (katrs pēc savām spējām un vēlmēm) un ar krāsaina diega palīdzību iekar zariņos, kas ielikti vāzē.
Šādā pašā veidā tapušas krāsainās olas iekāru arī logā (ar līmlentes palīdzību).
Bija arī no pūpoliem un vienkārši zariņiem novīts vainadziņš ar krāsainām olām un auklām no pagājušā gada vainadziņa + organzas auduma arlikuma lentes.

Nav komentāru: