trešdiena, 2014. gada 1. oktobris

Mūzikls "Burvis no Oza zemes"

Tik laba izrāde, ka joprojām par to runājam, turklāt vēl bērniem paredzēta. Turklāt, lai gan mūzika man pat ļoti patīk, mūzikli man nereti liekas tādas sabojātas teātra izrādes. bet šoreiz - pilnīgi otrādi. Dziesmas tik dabīgi saplūda ar pasakas sižetu (par meitenīti Dorotiju, kas kopā ar savu sunīti Toto nokļūst brīnumzemē). Turklāt izrādei ir ne vien vienkārši dzīvā mūzika, bet ļoti labi muzikanti, kā arī teicama (!) aktieru-dziedātāju plejāde: Ieva Sutugova, Juris Kaukulis, Antons Zamišļjajevs, Uģis Roze, pats mūzikla komponists Valts Pūce, Ieva Akurātere, Aija Vītoliņa, Artis Robežnieks, Ralfs Eilands un Atis Ieviņš.
Interesanta ir arī izrādes scenogrāfija. Kā rakstīts publicitātes materiālos: "Šī izrāde iziet ārpus ierastajiem teātra mākslas rāmjiem un pietuvojas kino žanram. Pirmo reizi mūsu teātra vēsturē izrāde tiek veidota, balstoties uz izspiešanas metodiku vai keying, kas plaši tiek izmantota kino un televīzijā. Izrāde ir sadalīta trīs vizuālās sastāvdaļās, no kurām pirmajā aktieri darbojas uz rīra; otrajā – aktieris-scenogrāfe maina maketus, kas pilda dekorācijas funkciju; bet trešajā – projekcija uz ekrāna, kas ir abu iepriekšējo sastāvdaļu summa. Rezultātā skatītājs var justies arī kā darba procesa vērotājs un dalībnieks. Izrādē tiks izmantoti līdz pat 12 maketiem, 3D grafikas video un piefilmējumi."
Izrādes garums ir piemērots bērniem - 1. daļa 40 minūtes, otrā - 30 minūtes. (Pa vidu iestiprināšanās bufetē). Visu izrādi gatavs nosēdēt bija arī 2-gadnieks.

Tuvākā izrāde: 19. oktobris
Biļetes: Biļešu paradīzē: 10-15 eiro

Nav komentāru: