piektdiena, 2014. gada 19. decembris

Savādākas Ziemassvētku darbnīcas

Ja vēl nav sagādātas visas Ziemassvētku dāvanas un gribas ko īpašu, ne veikalā nosauktu, vēl ir iespēja doties uz atvērtā tipa darbnīcu (coworking space) MAKE RĪGA.
Tur šodien, 19. decembrī, notiks darbnīca "Lāzergriezts MDF koks vai bērza saplāksnis"

Tur šodien, 19. decembrī,  no 19.00 un 20.12. no plkst. 12-15 notiks darbnīca "Lāzergriezts MDF koks vai bērza saplāksnis"
Griezīsim visu ko. Sākot no koka debesu kuģiem, līdz grāmatu vākiem. Būsim sagatavojuši biblotēku ar projektiem, katrs dalībnieks varēs izvēlēties sev saistošāko no tiem. Pēcāk šos piemērus pārveidosim un pielāgosim, saliksim tiem virsū gravējamus uzrakstus, izmantojot Inkscape vektoru zīmēšanas rīku. Katrs dalībnieks mājup dosies ar vienu lielu vai vairākām mazām patiesi īpašām koka dāvanām.
Līdzi nepieciešams: savs dators, labs garastāvoklis. Dalības maksa: 10 Eur.
20.12.2014. no plkst. 15-20 un 21.12.2014. no plkst. 12-18 "Lāzergriezts Plastikāts + RGB diodes mikrokontrolieris"
No akrila plastikātiem griezīsim kādu no interaktīvajām RGB (gaismas diode, kas izstaro dažādas, regulējamas krāsas) spīdīgajām lietiņām. Programmēsim procesoru, kas priekšmetam ļaus mirgot visās varavīksnes krāsās, kā arī reaģēt uz apkārtējo gaismas spožumu, uzlodēsim nepieciešamās komponentes uz projektam radītas iespiedplates. Būsim sagatavojuši vairākus projektus, no kuriem dalībnieks varēs izvēlēties sev saistošāko.
Līdzi nepieciešams: savs dators, labs garastāvoklis. Dalības maksa: 15 Eur.
Sīkāks info: makeriga.org

Nav komentāru: