ceturtdiena, 2015. gada 2. aprīlis

Kosmētikas līdzekļi ar eļļu

Par pēdējā laika  tendenci kosmētikā šķiet varētu saukt eļļu lietošanu, tāpēc padalīšos īsi ar savu pieredzi.
Pirmais līdzeklis, kas ienāca man;a kosmētikas plauktiņā bija  L'Oréal barojošā eļļa ķermenim (ar spreju) – secināju, ka uzsūcas daudz labāk kā tradicionālā eļļa, bet tomēr gana ilgi, lai arvien retāk iekļautu savos skaistumkopšanas ikdienas rituālos.

Tālāk nāca L'Occitane šī sviesta eļļa sejas tīrīšanai. Kopumā esmu apmierināta. Ja nesteidzas un cītīgāk iemasē ādā, tā pēc tam ir maiga. Acu kosmētikas noņemšanai gan šo nelietoju – lai nekairinātu acis, kurās ir lēcas, ar  berzēšanu un eļļu.
Acu kosmētikas noņemšanai salīdzinoši labs ir Douglas līdzeklis.

Pēdējie 2 līdzekļi kopā lietoti būtu labi, bet gribās tomēr iztikt ar vienu.
Pats jaunākais arsenāls manā plauktiņā ir eļļas sejai (kopšanai). Vispirms nespēju noturēties pretī  L'Oréal eļļai. Šķita, ka žūst gana labi priekš lietošanas uz nakti, bet pa dienu – nevaru iedomāties. Mulsinoša ir pareizā lietošanas forma – atradu video pamācībās ieteikumus vispirms uzlikt uz pirkstgaliem un tad iemasēt. Bet es neesmu tik pacietīga un tā šķiet baigā ķēpa, tāpēc pilinu uzreiz uz sejas un tad iemasēju. Eļļai specifiska un noturīga smarža, sajutu, ka kolēģe lieto :) Tērējas diezgan ātri.

Pēc tam tiku pie iespējas izmēģināt Kiehl's nakts eļļu sejai. Ļoti labi uzsūcas, smarža neuzmācīga, efekts labs, tātad iesaku izmēģināt. Paraudziņš diemžēl nesaglabājās :) Noteikti pirkšu pilno iepakojumu
Tā kā mani komentāri bija īsi, esmu gatava atbildēt uz jautājumiem :)

Nav komentāru: