pirmdiena, 2015. gada 22. jūnijs

Grāmata: Bizness Džeimija Olivera stilā

Izvairīties no Džeimija Olivera ir grūti. Kā šefpavārs un kaislīgs pareiza uztura aizstāvis viņš ir viena no slavenākajām Lielbritānijas televīzijas "sejām". Un pat tie, kuri ietiepīgi neatzīst viņa propagandu televīzijā, droši vien pietiekami labi apzinās, ko viņi zaudē.
(..)
Arī Penija Ņūmena tika pieņemta šajā uzņēmumā laikā, kad Fifteen zīmolu bija nepieciešams sapurināt, un, pateicoties darbam mārketinga jomā Avon un Fabergé uzņēmumos vēl pirms darba The Body Shop un Cafédirect, viņa bija ideāls kandidāts šāda uzdevuma paveikšanai.
(..)
Dažiem nākamajiem gadiem vajadzētu parādīt, cik tālu Olivers ir nonācis ceļā  uz patiesi dzīvotspējīgas, īsti pukka biznesa impērijas izveidi.
Trevors Klousons "Bizness Džeimija Olivera stilā", 213. lpp., Zvaigzne ABC/
****
Interesanta un viegli lasāma grāmata, kas ļauj iepazīt tuvāk vienu no populārākajiem pasaules pavāriem - Džeimiju Oliveru. Jāatzīst, ka personības jautājums (un uzraksts: 10 zīmola veidošanas noslēpumi - lasot gan tos nepamanīju) laikam arī bija tas, kas mani pamudināja iegādāties šo grāmatu. (Un atpūsties no mārketinga literatūras). Par biznesu arī grāmatā ir vērtīgas lietas, bet šo grāmatu vienu pašu nevajadzētu uztvert par ābeci biznesa izveidē un sevis mārketingā :) Kopumā grāmata patika un iesaku!

Nav komentāru: