ceturtdiena, 2016. gada 31. marts

Brokastis brīvdienās - vafeļu brunch Mākonī


Brīvdienas rītā man nu nepavisam gribas taisīt piecus ēdienus, lai ir apmierināti visi, bet tomēr gribas, lai ģimene ir kārtīgi paņēmusi, tādēļ nereti brīvdienās dodamies brokastot ārpus mājām. Lai arī citiem vieglāk izvēlēties brokastošanas vietu, centīšos reizi pa reizei padalīties ar savu pieredzi. Pirmajiem tā laime tiek Stabu ielas "Mākonim" un vafeļu brančam (breakfast+lunch=brunch).


Piedāvājumā: 5 eiro no personas par sāļajām un saldajām vafelēm - ēd cik gribi. Vafeles tiek iznēsātas uz paplātes, apmeklētājiem atliek tikai izvēlēties vai pasūtīt no piedāvājuma.
Pieejamas vafeles ar vēršaci un bekonu, ar BBQ vistu un ananāsiem, ar mocarellas sieru, tomātiem un zaļumu pesto, ar putotu fetas sieru un svaigiem salātiem, ar šokolādes krēmu un banāniem, ar biezpiena krēmu un karamelizētiem riekstiem, ar iebiezināto pienu un augļiem, ar zemesriekstu sviestu un meža ogu ievārījumu. 

Vafeles tiešām gardas, vienīgā problēma - risks pārēsties. Ja iepriekš radās baža, vai vafeles nepiestampās vēderu - nē, tās ir pietiekami neitrālas un vieglas, lai nejustos pārēdies mīklas izstrādājumus.

Dzeramais jāpērk atsevišķi. 

Laiks: sestdienās 10-16
svētdienās 10-18
Vieta: Stabu 42
Iepriekš bija iespējama rezervācija, bet tagad atcelta. parasti ilgi neesot jāgaida.

Jātzīstas, ka neskaidra palika cenu politika pirmsskolas vecuma bērniem, jo vienā reizē viņi summā netika ierēķināti, citā - tika.


Starp citu, viņiem arī ļoti jauka brokastu ēdienkarte. Un pati vieta arī jauka :)

1 komentārs:

Sandra teica...

.. nu kārdinoši :)