pirmdiena, 2011. gada 17. oktobris

Par un ap pārvākšanos

Kā jau solīju, pastāstīšu, kā tad mums gāja ar pārvākšanos.
Pirmais secinājums, par ko gan lieli pārsteigumi nebija: mantu krietni vairāk kā pirms 7 gadiem, kad sākām dzīvot kopā. Un pārvākšanās arī sarežģītāka, jo jādomā arī par kaķi un bērnu, kam tas ir gana liels stress. 
Jā, sākumā bija tā...
un šitā...
Šis jau no jaunās mājas...
Lai bērns kaut cik pierastu pie tā, ka būs jaunas mājas, vedām pēdējās nedēļās viņu regulāri uz topošo vietu un stāstījām, ka tagad te dzīvosim, te būs Tava istaba, te virtuve, te vecāku istaba. Bet tik un tā pirmais vakars bija nemierīgs. Bērns staigāja ar mugursomu plecos, mīļmantiņu pie rokas, apavus vilkt nost negribēja, cītīgi uzmanīja kaķi un vienā brīdī paziņoja, ka jāiet mājās. Es ar aun šitā...ptuveni tādā vecumā piedzīvoju pārvākšanos, turklāt mamma saka, ka tām mājām bija diezgan vienāds plānojums, bet tik un tā esot prasījusi, kad brauksim mājās. Mans tētis no Sibīrijas uz Latviju atbrauca vēl saprātīgākā vecumā - gadu pirms skolas gaitu uzsākšanas, un arī esot paziņojis, ka grib atpakaļ uz mājām. 
Kad jau bija izpakota kāda spēle, bērns kļuva mierīgāks.

Sākumā bija grūti pierast-noticēt, ka tik tiešām beidzot esam savā dzīvoklī. Man pirmā nedēļa pagāja kamēr pieradu :)
Pirmais rīts. 

Mana pastkarte pa logu.
un tepat arī dārziņš, kurā, cerams, rudenī ies mūsu mīlulis
Šis varētu būt jau otrais vakars
Un tas nekas, ka vēl tik daudz ko darīt un iekārtot, toties tagad vakaros visi trīs (kaķi ieskaitot-četri) esam kopā un nav garais ceļš un bērnudārzu un dzīve ceļā no viena dzīvokļa uz otru.
Paldies visiem, kas šajos gados mums palīdzēja praktiskos un mazāk praktiskos darbos, lai mēs varētu ievākties!
bildes autors: Jēkabs (2 gadi 5 mēneši)

3 komentāri:

Inese teica...

Forši,ka esat savā jaunā dzīvesvietā!Un vienalga cik stresa vai kreņķu prasītu pārvākšanās,tai tomēr savi daudzi jaukumi tak arīdzan ir!
Jā un par tām amnatām piekrītu.mēs gan pārvācāmies no dzīvoklīša -mazītiņa uz māju,nespējāma ptvert -vai tiešām tas viss satilpa mazās divās istabiņās!?
Un šādās reizēs tak var tādu mantu invetarizāciju veikt,vai ne tā!?

Lai jauki iekārtojās un dzīvojas jaunajās mājās!!!!

Elīna teica...

jā, inventarizācijai labs laiks :) un paldies par sveicieniem!

kat. teica...

lav juuuuu