trešdiena, 2012. gada 31. oktobris

Novembris - rakstīšanas mēbesis

Pagājušā gada nogalē uzgāju pasākumu, kas saucas NaNoWriMo jeb Nacionālais Romānu Rakstīšanas Mēnesis. Tā doma ir vienkārša - katrs dalībnieks novembra mēnesī uzraksta aptuveni 175 lapas garu romānu. Tam nav jābūt profesionālam un perfektam. Akcijas mērķis ir mudināt cilvēkus izdarīt interesantu - uzrakstīt grāmatu. Izdodas to izdarīt akcijas laikā vai nē, tik un tā dalībnieks pēc gadiem var atcerēties interesantu piedzīvojumu.

Pagājušajā gadā šajā akcijā iesaistījās 256`618 dalībnieki, un 36`843 dalībnieki tika galā ar uzdevumu
Varbūt kāds ir pieteicies/pieteikusies?
Un izrādās - LATVIEŠI karo ar FRANČIEM :) par to, kuri vairāk uzrakstīs.
Es ilgi domāju, bet sapratu, ka laikam šogad jālaiž garām šī akcija, jo ir čupiņa lietu, ko esmu paredzējusi šomēnes paveikt, kas prasa savu vērā ņemamu laiku.
BET kā atbildi NaNoWriMo BlogHer.com ir izveidojuši akciju NaBloPoMo jeb Nacionālo Blogu Rakstīšanas Mēnesi. Tiesa, šī akcija viņiem ilgst visu gadu, bet novembrim, atšķirībā no citiem mēnešiem nav noteikta tēma, novembris tiek veltīts bloga rakstīšanai rakstīšanas pēc.
Tā kā bloga rakstīšana katru dienu (it īpaši, ja brīvdienās var nerakstīt) aizņem krietni mazāk laika kā 175 lapu uzrakstīšana 30 dienās, tad es izlēmu piedalīties :)
Ir vēl kāds/a ar` no latviešu valodā rakstošajiem/ām, kas piedalīsies?
Ja pietrūkst idejas ierakstiem, BlogHer.com piedāvā arī idejas rakstu tēmām
Let`s have fun!

2 komentāri:

Sarkanā Biete teica...

Neesmu pieteikusies, bet ideja ļoti vilinoša. Man tikai būtu grūti noorganizēt sevi blogot katru darba dienu...redzēsim:)

Elīnas brīvlaiks teica...

Var jau arī sarakstīt uz priekšu un saschedulēt :) es tā darīju, piemēram, kad juniors nepratās pieteikties un zināju, ka uz slimnīcu, dodoties vilināt mazuli ārā, datoru neņemšu