piektdiena, 2013. gada 22. februāris

Tepat vien esmu

Heheei! Nekur neesmu pazudusi, tik līdz blogam netiku....
Pēdējās nedēļas nebija ne fiziski, ne psiholoģiski vieglas, tāpēc arī līdz kaut kā ierakstīšanai netiku. Viss sākās ar mazā bērna alerģijas risināšanu, uzsēdinot mani uz olas un piena produktu, oranžo un sarkano dārzeņu un citrusu izslēgšanas diētas. Diezgan traki bija. Bet tagad nopērkamie jau gatavie ēdieni un pusfabrikāti liekas vai nu pārāk saldi, vai arī pārāk sāļi.
Tad otrs bērns saslima ar skarlatīnu. Tajā dienā gan notika arī gala apspriede ar dakteri par manu diētu un kopīgs lēmums iepriekšējo diētu pārtraukt un tā vietā neēst glutēnu saturošus produktus. Tagad liekas, ka ēst var tik daudz ko, vienīgi gatavā pārtika brīžam nevar saprast, kāpēc piebāzta ar glutēnu. Un veikalos pavadām vairāk laika, jo cītīgi visam pētam sastāvu. Vienīgais, kas man pašlaik pietrūkst ir rudzu maize...
Tad arī es saslimu ar kaut ko angīnveidīgu, un mazais mīlulis arī tika pie iesnām. Vārdu sakot hospitālis, ne mājas :)
Bet, lai arī cik grūti bija šajās laikā, priecājos, ka man ir abi mīluļi un atbalsta komanda blakus :)
Pa šo laiku noliku arī malā iesākto Ziemassvētku zeķi lielajam dēlam, lai pieķertos kādam jaukam mazuļa robinam. Un dikti priecājos par tām dienām, kas saulainas un gaidu pavasari!
Acīgajiem cilvēkiem - izšujamais audums apstrādāts pēc slinkās metodes - aplīmēts ar līmlentu, tāpēc melns rāmis.

4 komentāri:

Anonīms teica...

veseļojaties! Tagad daudzi slimo ar tik dīvainām slimībām, kurām pamatā ir kkādi neizprotami vīrusi, kas nemaz nav tādi, kādi bija mūsu bērnībā... prieks, ka atrod mirkli arī dvēseles atpūtai pie mīļdarbiņiem :)

Elīnas brīvlaiks teica...

Paldies par veselības vēlējumiem :)

Klēra teica...

Veseļojies un dzen visu vīrusus no mājas laukā! Tūlīt, tūlīt būs pavasaris, nav vairs laika slimošanai. Skaistu zeķi esi iesakusi. Man tā īpaši mīļa jo arī savam dēlam tādu šuvu

Elīnas brīvlaiks teica...

Dzenam, dzenam, Klēra, tos vīrusus ārā ar cītīgu vitamīnu uzņemšanu un telpu vēdināšanu :)