svētdiena, 2015. gada 23. augusts

Ēdiens bērnu ballītei

"Tā nogurt var tikai no svētkiem" dziedāja Prāta vētra, un nereti pēc svētku rīkošanas tā var sajusties arī saimnieces. Jo latvieši raduši sēdēt pie bagātīgi klātiem galdiem.
Es cenšos ar gastronomiskām izvirtībām neaizrauties un visu iespējami vienkāršot, piemēram, svinēt svētkus ārpus mājas (kafejnīcā vai restorānā). Bet reizēs, kad tas nav labākais risinājums – vienkāršot ēdienkarti.

Aizvadītajos svētkos daudz laika ietaupīju (bet baudīju rezultātu), izvēloties pīrāgus un cepumus ko tikai jāliek krāsnī un jāuzcep. 
Ļoti ātri un ērti, turklāt ciemiņiem ierodoties māja smaržo pēc pīrāgiem. Par Cannelle Bakery ātri pagatavojamajiem konditorejas izstrādājumiem tuvākajā laikā būs vēl viens ieraksts ar dāvanu grozu.


Otra lieta, ko nedarīju pati – torte. Turklāt torte, ko visi atzinīgi novērtē – ar jubilāra bildi. Mans risinājums – lielveikalā nopirkta jau gatavā kūka, kurai virsū pielīmēju apēdamo fotogrāfiju. Process ļoti vienkāršs – izvēlies bildi vai uztaisi (parastā .jpg formātā), nosūti e-pastā un pēc pāris dienām savā pastkastē saņem izvēlētā formāta lapu. Vienīgais, kas jāpaveic - ar iebiezināto pienu vai saldinātāju fotogrāfiju piestiprina pie kūkas un liek atpakaļ vēsumā pievilkties. Labāk tomēr neizvēlēties torti ar tik intensīvas krāsas augšu, vismaz, ja bildē ir gaišs fons

Par pārējo ēdienkarti runājot - rosolu, kotletītes un mazsālītus gurķīšus vienmēr noēd. Tāpat arī dārzeņi ar mērcītēm un mazas sviestmaizītes ir gan piemēroti bērniem, gan tiek labi ēsti.

Savukārt, ja ir laiks un vēlme paķimerēties un uztaisīt ko īpašu - laipni lūgti meklēt pinterestā - daudz labu ideju.
Es pamēģināju saldējuma sendvičus uztaisīt - vēl jāpraktizē :) varbūt kāda/s var padalīties labā receptē?

Nav komentāru: