svētdiena, 2015. gada 1. novembris

Atgriešanās pie grāmatām

Kad jau biju samierinājusies, ka grāmatas nespēju ietilpināt savā ikdienas skrējienā, secināju, ka nu jau atkal tām ir laiks manā ikdienā (paldies bērniem, kas kļuvuši gana pastāvīgi!). Un pilnīgi necerēti esmu jau paguvusi izpildīt savu Goodreads izaicinājumu - 13 grāmatas, kaut arī priekšā veseli 2 mēneši :) Lasīšanas tempu noteikti arī uzlaboja jaunais gadžetiņš - Kindle whitepaper (paguvu jau domās Luīzei apsolīt ierakstu).
Bet šoreiz ne par to - šoreiz par ļaušanos grāmatu baudai apgāda Zvaigzne ABC rīkotajā "Spoku naktī" dienu pirms Halovīna. Pamatdoma: lasītāji, blogotāji un rakstnieki tiek ielaisti tumsā grāmatnīcā un 4 stundas var baudīt grāmatas un sarunas. Ideja radusies no gadījuma, šķiet Amerikā, kur kāds cilvēks nejauši bija pa nakti ieslēgts grāmatnīcā un viņš cītīgi bildēja savus piedzīvojumus un publiskoja sociālajos tīklos un kļuva tādējādi slavens.
Paldies Spīganai par foto!
 Savukārt, mēs bijām labi bruņojušies (lukturīši) un nodrošināti ar pamatvajadzībām (ēst un dzert). Un tad sekoja nesteidzīga baudīšana. Ņemot vērā, ka pie lasīšanas lielākoties tieku vakarā un mēdzu pie grāmatas aizmigt, bet uz grāmatu veikalu aizejot ar bērniem - jāpieskata, lai necieš neviena no grāmatām, tad kādam sagribas paēst, padzert vai uz tualeti - neko daudz parasti nepagūstu izpētīt.
Tad nu šajās 4 stundās izpētīju daudz grāmatas un veselas 12 noskatīju potenciālai lasīšanai.

Īsi sakot - liels paldies rīkotājiem un pārējiem "spokotājiem"! Un lai visiem laba lasīšana!

P.S. Iesaku novembrī interesanto Spīganas akciju - izlasi šomēnes vienu latviešu grāmatu. Un ja gribas ko piedzīvojumiem bagātāku - iesaisties novembra romānu rakstīšanas akcijā!

Nav komentāru: