sestdiena, 2012. gada 8. decembris

Svētdienas avīzes vietā

Šonedēļ Sandras blogā mani uzrunāja ideja "No need for sunday paper" . Kāpēc? Jo ne vienmēr man ir spēks un laiks kautko jaunradīt, bet lasu un iedvesmojos blogus un citas lietas, ko nu man stumbleupon izmet, katru dienu. Tāpēc arī nedēļas nogalē apkopošu šeit interesantākos un iedvesmojošākos atradumus, varbūt arī kādu no jums uzrunās :)

Nedēļas sākumā atklāju blogu "Message with a bottle". To raksta Chris Illuminativīrietis, kurš pameta darbu un tagad audzina mazuli (un strādā tikai kā freelancer (kā to pareizi latviski sauca?). Ar ko šis blogs interesants? Pirmkārt jau vēstījumu forma - teksts uz līmlapiņām, kas redzamas mājas vidē, otrkārt, saturs  - atziņas par bērnu audzināšanu jeb kā pats Kriss rakstījis: "Piezīmes sev pašam, lai atgādinātu, ko darīt un dažreiz vēl svarīgāk - nedarīt audzinot bērnu"

Pavisam vienkāršs veids, kā ēdienreizi padarīt patīkamāku - piešķir formu ceptām olām.
Formiņas nopērkamas šeit. (Amazonē lielāka izvēle). Nez vai nevar izlīdzēties ar tādām prāvākām piparkūku formiņām?

Vēl šonedēļ Sigņa blogā bija interesanti raksti - par Ziemassvētku dāvanām vīriešiem un sievietēm, kuros var apkopotas idejas universālām dāvanām, kas vairumam patiktu.

Un nedēļās beigās aizrāva filosofiskākas tēmas:
Stāsts par 20 dolāriem, ko kāds vīrs maksāja katru reizi savai sievai, kad viņi mīlējās.... Ko sieva ar to naudu darīja, kāpēc un kā viss beidzās, iesaku izlasīt pašiem :)

Lai mums visiem jauka nākošā - Ziemassvētku nedēļa!
Published with Blogger-droid v1.6.5

2 komentāri:

Sandra teica...

Prieks, ka ideja noderēja! Ļoti interesantas lietas esi nedēļas laikā atradusi :)

Elīna teica...

es ko interesantu guvu Tavā bloga, cerams kāda ko gūs arī manā :)