pirmdiena, 2013. gada 15. aprīlis

Grāmata: E L James. Tumsa piecdesmit nokrāsās

Esmu pārcietusi trešo dienu pēc Kristjena pamešanas un pirmo dienu darbā. Tas sniedza nepieciešamo iespēju padomāt par kaut ko citu. Laiks aizlidoja vēja spārniem, man iepazīstot jaunus cilvēkus, gaidāmos darbus un Džeku Haidu. Viņš uzsmaida man, zilajām acīm iespīdoties, un atbalstās pret galdu.
..
Mēs izejam uz zālāja. Man šķita, ka iesim uz laivu namiņu, bet diemžēl izskatās, ka tuvojamies deju grīdai, uz kuras patlaban iekārtojas lielais orķestris. Tajā spēlē vismaz divdesmit muzikanti, un vairāki viesi klīst apkārt, slepus smēķēdami - bet, tā kā dzīvāka rosība notiek nojumē, mēs nepiesaistām pārāk daudz uzmanības.
..
Viņš iekārtojas ērtāk krēslā. Izskatās, ka nakts būs gara. Viņš ir apņēmies palikt šeit, novērot māju un gaidīt. Viņš ievelk vēl vienu dūmu. Gan jau radīsies izdevīgs brīdis. Pavisam drīz.
***
Šī ir Greja un Anastasijas triloģijas otrā daļa ar tikpat spraigu sižetu. Viegli lasāma un ļoti poulāra mūsdienu pasaka (?). Otrā daļa šķiet beidzas bez nobeiguma, tāpēc vilina ātrāk ķerties pie trešās daļas.

Nav komentāru: