svētdiena, 2011. gada 9. janvāris

Svētdienas avīzes vietā 4

Nedēļas skrien un skrien. Atkal laiks apstāties un atskatīties (:
Šitā kaķa ādā labprāt būtu pavadījusi pēdējo nedēļu - lai cik pacietīga cenšos būt, nu jau arī man ir apnicis brist pa tām sniega kaudzēm (labā ziņa, ka nupat lēnām sāk tīrīt arī tās vietas, kur līdz šim to nedarīja; un fiziskās aktivitātes iekorporējas ikdienas dzīvē (: )
Sapulces gan šonedēļ man nebija un problēmas ar miegu sapulcēs man nav bijušas, bet varbūt kādam noderēs ideja par to, kā palikt sapulcēs nomodā.
Ja jau par možumu runājam, šonedēļ gaidot rindā pie kafijas aparāta uzzināju, ka kafija esot pasaulē vispārdotākais resurss. Mājas lapā Today`s nest raksts par to, kā pašam pagatavot gardu kafiju.
Vienmēr esmu uzskatījusi, ka dzīvei jābūt vienkāršai, ne sarežģītai, tai skaitā ēst gatavošanai: 100 veselīgas receptes slinkiem cilvēkiem.
Mājokļa iekārtošanu nekad nevar pabeigt, tāpēc iedvesmai iesaku video ar tiešām ērtiem multifunkcionāliem istabas iekārtu risinājumiem (piemēram, galds - gulta, vai mazā sienas skapī iebūvēta nolaižamā gulta.
Nekad neesmu skaļi paudusi, ka esmu zaļi vai eko domājoša, jo nepiekrītu daudz kam ko tādi cilvēki apgalvo, bet ir daudz lietas, ko atbalstu, piemēram priekšmetu vairākkārtēja izmantošana, atkritumu daudzumu samazināšana, nelielus attālumus pārvietoties ar kājām nevis transportu (pie viena sanāk rūpēties arī par savu veselību). Šajā rakstā variet uzzināt, kā pagatavot dāvanu maisiņus no avīzēm. Neesmu mēģinājusi, tāpēc labprāt uzklausītu atsauksmes, ja kāds/a izmēģinās.
Un  nobeigumā smieklīgs video: kaķis lavās pakaļ balodim.
Gada sākums ir tāds interesants laiks - visas durvis un iespējas vaļā. Tāpēc novēlu Tev un sev enerģiju un skaidru vīziju par to, ko gribas izdarīt!

2 komentāri:

Sandra teica...

Paldies, ka raksti šos burvīgos svētdienas apskatus! Tiešām liela bauda to lasīt!

Elīna teica...

;)