trešdiena, 2012. gada 14. novembris

Lieliska izklaide ceturtdienas pievakarei

Pirms kādām nedēļām atklājām sev Dabas muzeju un iesakām arī citiem. 
Tas esot vecākais kompleksais dabaszinātņu muzejs Baltijā un lielākā kompleksā dabas bagātību krātuve Latvijā. Muzejs ir tiešām liels - 4 stāvi, un materiāls pietiktu 3 muzejiem. Jāatzīst, ka 2 stundās knapi tikai izstaigājām un nepaguvām tā pamatīgāk izpētīt.
Muzejā ir gan ieskats ģeoloģijā un zemes uzbūvē, tai skaitā zemestrīces simulācija, gan ekspozīcija ar dinozauriem (ar skaņu) (no kuras gan mūsu dinozauru fans baidījās), gan iespēja iepazīt dažādus biotopus, ārstnieciskos augus, gan arī ieskatīties dzīvnieku pasaulē.
Liels muzeja pluss noteikti ir tas, ka viņi ir piedomājuši par to, lai arī bērniem ir interesanti - ik pa mirklim ir kāda aptaustāma lieta, ir puzles, kas palīdz saprast dabu, skaņas.
Muzejā iespējams arī sarīkot bērna dzimšanas dienas ballīti, notiek ģimenes dienu pasākumi un citi interesanti pasākumi.
Muzejā esot arī istaba mazuļu barošanai.
Ja radās jautājums, kāpēc saku, ka tā ir lieliska izklaide tieši ceturtdienas pievakarei, atbilde ir "Tāpēc, ka ceturtdienās no 17.00-19.00 muzeju var apmeklēt bez maksas (tas gan neattiecas uz tematiskajām izstādēm)" 

3 komentāri:

Sigita Bērziņa teica...

Paldies par informāciju!

Sarkanā Biete teica...

Noteikti būs jāaziet, kad būs tāda iespēja! Paldies, ka atgādināji!

Sixspārne teica...

Paldies par info Dabas muzeja apmeklēšanas sakarā! Izmantojām šo iespēju, lai atsvaidzinātu ziemā gūtos iespaodus. :)