sestdiena, 2011. gada 6. augusts

Bērnu rīts forumcinemas

Kā jau iepriekš minēju - pagājušās nedēļas īpašais notikums bija gājiens uz "Vāģi 2"  forumcinemas bērnu rītā. Padalīšos ar mūsu pieredzi un iespaidiem, jo iespējams kādam noderēs. Uzreiz gan arī piebildīšu, ka pagaidām šis ir bijis mūsu vienīgais bērnurīts un nezinu, vai tā ir pilnīgi vienmēr.
Tūlīt pēc pulksten desmitiem ierodamies kinoteātrī un apstulbstam, jo cilvēku ir ļoti daudz, kā lētajās dienās, turklāt jau foajē. Rindas ir jau pie kāpnēm, jo izrādās, ka tur dala tematiskos karodziņu un pasākuma shēmu. Apmeklējot visas aktivitātes bērniem esot iespējams tikt pie balvām. Otrajā stāvā burzma ir liela, mūsu visnotaļ neatkarīgais divgadnieks izvēlas labāk iespēju būt opā vecākiem. Ir gan iespēja sacensties ar radiovadāmām mašīnītēm (cīņa gan tāda ne visai līdzīga, jo mazuļi tiek salikti sacensties arī ar gana lieliem bērniem), uzzīmēta labirinta iziešana, īpašo frizūru taisīšana (ar jiftīgi zilu un sarkanu matu lakas krāsu), apzīmēšana laikam arī bija iespējama un vēl bija pavisam maziņas piepūšamās atrakcijas. Izstāvot pagaru rindu bija arī iespējams nofotogrāfēties automašīnā ar tematisku plakātu fonā. Šo iespēju tad arī izmantojām un gandrīz visu pārējo laiku pavadījām milzu ziepju burbuļu taisīšanu.
Tuvojoties seansa laikam gribam iegādāt kādu popkornu un secinām, ka nepareizi esam darījuši - to vajadzēja sākumā darīt - rindas protams garas.
Ejot zālē secinām, ka bērns ir piekusis jau pirms filmas un zīlējam, vai neaizmigs filmas laikā, jo uz seansa beigu laiku parasti iet gulēt.
Seanss sākas. Viss ļoti labi - nav pat liela ļembasta, lai arī daudz bērnu zālē, bērns noskatās visu filmu.
Secinājums: nākošreiz dikti padomāsim, vai iet uz šādu pasākumu, vismaz tuvākā gada laikā.

Nav komentāru: